Byty Ještěd - byt 3+kk se zahradou 132 m2

Zpět na ceník
Ev. číslo
DPLHB01
Typ nemovitosti
Byt
Dispozice
3+kk
Typ zakázky
Prodej
Stav zakázky
Aktivní
Lokalita
Tálínská, Liberec
Cena
4 609 610 Kč

Zákaznický servis

V rámci developerského projektu Byty Ještěd byla zahájena výstavba a prodej 3 bytových domů v jedinečné lokalitě pod Ještědem. Celkem bude ve třech 5-ti podlažních objektech 48 bytových jednotek o dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk. V bytovém domě A a B jsou na každém patře umístěny 3 byty, výměry bytů jsou od cca 42-101 m2.

K tomuto bytu si klient zároveň kupuje pozemek se zahradou o velikosti 132 m2 za cenu 683.100 Kč. Pozemek bude oplocen, zatravněn a bude mít zpevněnou plochu pro terasu. Ke každému bytu přináleží sklepní kóje. Parkovací stání je umístěno přímo u domu a je povinně k zakoupení ke každému bytu. Cena parkovacího stání je 150.000,- Kč a není zahrnuto v ceně bytu.

Obvodové zdivo bytových domů je zhotoveno z cihel Porotherm 30 a vnitřní zdivo je také z Porothermu. Stěny v bytových jednotkách mají jednovrstvou sádrovou omítku.
Okna a balkonové dveře jsou z 5-ti komorových profilů s izolačními trojskly. V bytových jednotkách jsou vinylové podlahy, v koupelnách je protiskluzová dlažba s možnosti podlahového vytápění. Vnitřní dveře jsou dřevěné s výškou zárubně 2100 mm.
Investor projektu klade velký důraz na kvalitní provedení izolací a protihlukových opatření.
Vlastnictví
osobní
Plocha obytná
74 m2
Plocha užitná
76 m2
Konstrukce
cihla
Stav nemovitosti
výstavba
Patro
přízemí
Nadzemních podlaží
5
Plyn
zaveden
Voda
vodovod
Vytápění
ústřední plynové
Balkon
Ne
Lodžie
Ne
Terasa
Ano
Sklep
Ano
Výtah
Ano
Zahrada
Ano
Plocha zahrady
132 m2
Bytové jádro
zděné
Parkování
venkovní stání
Zařízeno
nezařízeno

Mám zájem, více informací