Byty Ještěd - byt 3+kk se zahradou 344 m2

Zpět na ceník
Ev. číslo
DPLHC02
Typ nemovitosti
Byt
Dispozice
3+kk
Typ zakázky
Prodej
Stav zakázky
Aktivní
Lokalita
Tálínská, Liberec
Cena
4 624 897 Kč

Zákaznický servis

V rámci developerského projektu Byty Ještěd byla zahájena výstava a prodej 3 bytových dům v jedinečné lokalitě pod Ještědem. Celkem bude ve třech 5-ti podlažních objektech 48 bytových jednotek o dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk. V bytovém domě C jsou v přízemí (1.NP) a v 5.NP tři byty, od 2. NP po 4.NP jsou na každém patře umístěny 4 byty, výměry bytů jsou od cca 34-83 m2.

K tomuto bytu si klient zároveň kupuje pozemek se zahradou o velikosti 344 m2 za cenu 1 207 500,- Kč . Pozemek bude oplocen, zatravněn a bude mít zpevněnou plochu pro terasu. Ke každému bytu přináleží sklepní kóje. Parkovací stání je umístěno přímo u domu a je povinně k zakoupení ke každému bytu. Cena parkovacího stání je 150.000,-Kč a není zahrnuto v kupní ceně bytu.

Obvodové zdivo bytových domů je zhotoveno z cihel Porotherm 30, fasádní zdivo je zatepleno tl. 140 mm a vnitřní zdivo je také z Porothermu. Stěny v bytových jednotkách mají jednovrstvou sádrovou omítku.
Okna a balkonové dveře jsou z 5-ti komorových profilů s izolačními trojskly. V bytových jednotkách jsou vinylové podlahy, v koupelnách je protiskluzová dlažba s možnosti podlahového vytápění. Vnitřní dveře jsou dřevěné s výškou zárubně 2100 mm. Investor projektu klade velký důraz na kvalitní provedení izolací a protihlukových opatření.
Vlastnictví
osobní
Plocha obytná
73 m2
Plocha užitná
75 m2
Konstrukce
cihla
Stav nemovitosti
výstavba
Patro
přízemí
Nadzemních podlaží
5
Plyn
zaveden
Voda
vodovod
Vytápění
ústřední plynové
Balkon
Ne
Lodžie
Ne
Terasa
Ne
Sklep
Ano
Plocha sklepa
2 m2
Výtah
Ano
Zahrada
Ano
Plocha zahrady
279 m2
Bytové jádro
zděné
Parkování
venkovní stání
Zařízeno
nezařízeno

Mám zájem, více informací