O projektu

Foto Bydlení pod Ještědem - byty Liberec

O PROJEKTU

Představujeme Vám developerský projekt 3 bytových domů umístěných v jedinečné lokalitě pod Ještědem.  V rámci tohoto projektu máte možnost vybrat si z nabízených bytů o dispozici 1+kk až 3+kk. Výměry bytů jsou od cca 42 – do cca 100 m2.  Všechny byty budou disponovat minimálně jedním balkónem nebo zahradou, ke každému bytu přináleží sklepní kóje. Parkovací stání je umístěno přímo u domu a je povinně k zakoupení ke každému bytu. Domy budou postaveny z keramického zdiva, obvodové zdivo je zateplené, energetická třída je B, tedy zde budou velmi nízké náklady na vytápění. Vnitřní příčky jsou rovněž zděné, podlahy a stropy jsou z betonu. 

K bytům náleží prostorné balkony nebo zahrady s vchodem přímo z obývacího pokoje. Vybavení bytu a standardy jsou pro klienty volitelné, každý klient si tedy vybírá barevné provedení koupelny, podlahy, dveří a zárubní. 

V rámci nového projektu výstavby bytů v Liberci Vám nabízíme 48 bytových jednotek o dispozici 1+kk - 3+kk, které jsou umístěny v novostavbách tří bytových domů, zasazených na pozemek v lokalitě Dolní Hanychov nad městem Liberec v klidném prostředí a přitom nedaleko centra města. Z bytů je jedinečný výhled na Ještěd, Jizerské hory a Krkonoše.

Lokalita je velmi dobře dostupná - 4 minuty chůze je vzdálena zastávka tramvaje, 6 minut chůze autobusová zastávka, 3 minuty autem na D10 - Liberec – Praha.

V blízkosti bytových domů se nachází Ski areál Ještěd, který je vzdálený pár minut jízdy autem nebo MHD. Celý areál nabízí různé sportovní i kulturní eventy celoročně - zimní sezóna - lyžování, letní sezóna – Ještěd Bikepark (horská kola, koloběžky, elektrokola). V plánu provozovatele SKI areálu Ještěd patřícího pod skupinu Tatry mountain resorts (TMR) je rozšíření stávajících sjezdovek a vybudování dalších sjezdovek pro rodiny.  

Byty v nadzemních podlažích mají balkóny, byty v přízemí mají zahrádku. V nabídce jsou byty o ploše od cca 40 m2 u typu bytu 1+kk až po plochu cca 100 m2 u typu bytu 3+kk.   

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Liberec je statutární město na severu Čech a krajské město Libereckého kraje. Má 104 445 obyvatel je tak pátým největším městem České republiky. V Liberci je bohatá občanská vybavenost. Město má bohatou nabídku mateřských školek, základních škol, gymnázia, středních škol s různým zaměřením a vysoká škola. Je zde několik nákupních center, čtyři divadla, loutkové Naivní divadlo, dvě multikina CineStar a Cinema City. Další volnočasové vyžití nabízí také botanická zahrada, která je nejstarší na území České republiky, liberecká zoologická zahrada, Centrum Babylon s hotelem, se zábavním a nákupním komplexem, aquaparkem, lunaparkem, IQ-parkem a řadou dalších atrakcí.   

Další zimní vyžití nabízí nedaleký lyžařský areál Obří Sud. V letní sezóně je dále k dispozici vyžití v golfovém areálu nedaleko Liberce.

Zdravotní péče je v Liberci na velmi vysoké úrovni. Je zde Krajská nemocnice, Podještědská poliklinika, soukromá zdravotnická zařízení.

ZÁKLADNÍ STANDARDY BYTŮ A TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Katalog_standardu_Byty_Jested.pdf